PERSONAL DIDACTIC

LIMBA ROMÂNĂ
OFRIM SIMONA
OPRIȘ LILIANA
BERCEAN MARIA
MATEMATICĂ
COROIAN ANCA
MECIU EUGENIA
VLAȘIN ALEXANDRU
LIMBA ENGLEZĂ
COCAN CĂTĂLINA
OLTEAN GEORGIANA
LIMBA FRANCEZĂ
POP IULIA
EDUCAŢIE MUZICALĂ
OPRIŞ LIANA
LIMBA LATINĂ
MOCANU   GIANINA – COSMINA
BIOLOGIE
POP  DOMNICA – MARIA
FIZICĂ
NIMĂT   LUCREŢIA
CHIMIE
IORDĂNESCU  RODICA
BALAJ LAVINIA
GEOGRAFIE
HAŢEGAN  CARMEN
RELIGIE
ŞIMON  VOICHIŢA
BERCEAN  MARIA
ISTORIE
ZANC MATILDA CAMILIA
STOIAN ELENA
EDUCAŢIE PLASTICĂ
TÎRNOVAN DĂSCĂLESCU AURA
INFORMATICĂ ȘI TIC
VEREBEI MARIA
EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ
POP DORINA
EDUCAŢIE FIZICĂ
VLAD ANDREEA
SFERLE  ADRIAN
STOICA GABRIEL
PROFESORI ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR
BORŞAN  DIANA – MONICA
BUCUR  GABRIELA- FLORENTINA
BURUIAN DIANA
CRISTOLŢANI VIORICA
MAJA  ALEXANDRA – LIVIA
MAXIM  CARMEN – ELENA
MORAR  SIMONA – ELVIRA
MORARI CLAUDIA – AURORA
TOROK MONICA
HARANGUȘ ANDRA
TITE VALERIA
VĂSAR  LUCIA FLORICA
ZĂHAN IOANA
PSIHOLOG ŞCOLAR
PUPEZĂ  ELENA – DANA
LOGOPED
BODEA  ALINA
CADRE DE SPRIJIN
GROZA LUCIA
ȘERB NICULINA
POPA VASILE

              ORELE DE CONSILIERE ALE CADRELOR DIDACTICE 

AN ȘCOLAR 2018-2019

Nr.

crt.

NUMELE ȘI PRENUMELE

 CADRULUI DIDACTIC / SPECIALITATEA

ZIUA / INTERVALUL ORAR

 

1 Balaj Lavinia – chimie Joi, 10-11
2 Bercean Maria – limba și literatura română Miercuri, 9-10
 3. Borşan Diana Monica – învățământ primar Luni, 9-10
4. Bucur Gabriela Florentina – învățământ primar Luni, 9-10
 5. Buruian Diana – învățământ primar Joi, 15-16
 6. Cocan Cătălina Narcisa – limba engleză Vineri, 13-14
7. Coroian Mihaela Anca – matematică Miercuri, 12-13
8. Cristolţan Viorica – învățământ primar Joi, 8-9
9. Groza Lucia – prof. itinerant Joi, 8-9
10. Haţegan Carmen – geografie Joi, 12-13
11. Haranguș Andra – învățământ primar Vineri, 10-11
12. Iordănescu Rodica – chimie Miercuri, 14-15
13. Ignat Dalina – învîțământ primar Luni, 11-12
14. Maja Alexandra Livia – învățământ primar Joi, 15-16
15. Maxim Carmen  Elena – învățământ primar Luni, 10-11
16. Meciu Eugenia Ana – matematică Marți, 12-13
17. Mocanu Gianina Cosmina – limba latină Luni, 10-11
18. Morar Simona Elvira – învățământ primar Vineri, 11-12
19. Morar Claudia Aurora – învățământ primar Luni, 11-12
20. Nimăt Lucreţia – fizică Luni, 14-15
21. Ofrim Simona – limba și literatura română Luni, 14-15
22. Oltean Georgiana – limba engleză Joi, 13-14
23. Opriş Liliana – limba și literatura română Joi, 14-15
24. Opriş Liana – educație muzicală Marți, 13-14
25. Pop Domnica Maria – biologie Marți,  14-15
26. Pop Iuliana-Diana – limba franceză Vineri, 10-11
27. Popa Vasile – prof. itinerant Luni, 12-13
28. Pupeză Elena– prof. psiholog / educație socială Luni, 11-12
29. Sferle Adrian – educație fizică și sport Luni, 13-14
30. Stoian Floarea-Elena – istorie Vineri, 10-11
31. Suciu Gabriel – educație fizică Miercuri, 12-13
32. Şerb Niculina Daniela – prof. itinerant Luni, 12-13
33. Şimon Voichiţa – religie ortodoxă Vineri, 8-9
34. Tite Valeria – învățământ primar Marți, 15-16
35. Târnovan-Dăscălescu Aura – educație plastică Luni, 14-15
36. Torok-Mihok Monica– învățământ primar Joi, 9-10
37. Văsar  Lucia Florica – învățământ primar Marți, 15-16
38. Vlad Andreea – educație fizică și sport Joi, 12-13
39. Verebei Maria –T.I.C. Marți, 11-12
40. Vlașin Alexandru – matematică Marți, 10-11
41. Zăhan Ioana Mihaela – învățământ primar Vineri, 15-16
42. Pop Dorina – educație tehnologică Miercuri, 14-15

 

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

 

Şeremet Adina Luminiţa Secretar şef
Ana Caldare Contabil şef
Călina Monica Administrator
Maier Tatiana Manuela Bibliotecar